Fonden Harteværket’s bestyrelse

Der udarbejdes en årsrapport, idet Fonden Harteværket er en selvejende institution (erhvervsdrivende fond).

God fondsledelse, 2017

God fondsledelse, 2018

God fondsledelse, 2019

BestyrelsesformandBirgitte Kraghbirgt@kolding.dk
BestyrelsesmedlemCharles Nielsenchan@ewii.com
BestyrelsesmedlemJens E. Krisjens.kris@profibermail.dk
BestyrelsesmedlemJakob Weberjaweb@kolding.dk
BestyrelsesmedlemRasmus Lambertlambert@gudenaacentralen.dk
BestyrelsesmedlemMorten Hansenmh@fjordfeddet.dk
BestyrelsesmedlemLisbeth Holten Lambertlilam@kolding.dk
BestyrelsesmedlemHamlaoui Bahloulelhba@kolding.dk
backtotop
Covid19dk